O nás

O nás

Společně s ArbesDentry+ jsme součástí skupiny Dentry.

Představení našeho centra

ArbesDentry, zubní ordinace, poskytuje komfortní stomatologické ošetření v moderně vybavených zubních ordinacích všem klientům, kteří očekávají vysokou profesionalitu, špičkovou kvalitu prováděných výkonů, jejich bezbolestné a maximálně šetrné provedení a dokonalou informovanost. Součástí ArbesDentry, zubní ordinace je specializované pracoviště dentální hygieny ArbesDentry+ poskytující profesionální péči dentální hygieny.

Staráme se o Váš chrup

Rozsah poskytovaných výkonů umožňuje komplexní péči o klientův chrup, kdy je poskytováno ošetření v rámci záchovné stomatologie (výplně, léčba kořenových kanálků), protetické stomatologie (korunka, můstek, keramické fazety, protéza), stomatochirurgie (extrakce zubů, ošetření zubů moudrosti, úrazové ošetření apod.), implantologie (zubní implantáty) a dentální hygieny prostřednictvím webu ArbesDentry+.

Reference

1. 1. 2023

Valérie

Dle mojí návštěvy můžu ordinaci vřele doporučit. Celý personál byl velmi ochotný a trpělivý a prohlídka byla provedena pečlivě. Děkuji.

29. 12. 2022

Steamek

Ještě nikdy jsem se při ošetření necítil tak komfortně, jako právě tady. Personál je velmi sympatický. Ceny jsou na pražské poměry taktéž velmi přívětivé. Musím ocenit i velmi klidné prostředí čekárny, díky kterému člověk snadno zapomene, že jde k zubaři. Rozhodně maximální spokojenost.

2. 11. 2022

Kateřina

ArbesDentry mohu jen doporučit. Vždy usměvavý a vstřícný personál,krásné prostory. Práci na zubech odvedla paní doktorka vždy kvalitní,neměla jsem nikdy žádný problém.