O nás

O nás

Společně s ArbesDentry+ jsme součástí skupiny Dentry.

Představení našeho centra

ArbesDentry, zubní ordinace, poskytuje komfortní stomatologické ošetření v moderně vybavených zubních ordinacích všem klientům, kteří očekávají vysokou profesionalitu, špičkovou kvalitu prováděných výkonů, jejich bezbolestné a maximálně šetrné provedení a dokonalou informovanost. Součástí ArbesDentry, zubní ordinace je specializované pracoviště dentální hygieny ArbesDentry+ poskytující profesionální péči dentální hygieny.

Staráme se o Váš chrup

Rozsah poskytovaných výkonů umožňuje komplexní péči o klientův chrup, kdy je poskytováno ošetření v rámci záchovné stomatologie (výplně, léčba kořenových kanálků), protetické stomatologie (korunka, můstek, keramické fazety, protéza), stomatochirurgie (extrakce zubů, ošetření zubů moudrosti, úrazové ošetření apod.), implantologie (zubní implantáty) a dentální hygieny prostřednictvím webu ArbesDentry+.

Reference

9. 5. 2022

Markéta

Toto stomatologické pracoviště jsme navštívili s celou rodinou poprvé. Příjemné a vstřícné chování recepce, útulná a krásná čekárna, příjemný personál a velice hezká a šikovná paní doktorka nás velmi překvapila svým osobitým a profesionálním přístupem. Vřele doporučuji !!! Kdyby byly všechny odborné kliniky a pracoviště taková, byla by to radost. :)

29. 11. 2021

Jan

Perfektní přístup, příjemné prostředí, skvěle odvedená práce. Rád přijdu zase.

17. 11. 2021

Věra

Obvolala jsem asi dvacet zubních lékařů, protože jsem potřebovala akutně ošetřit .Každý mě odmítl i se slovy zavolejte na jaře. Tady mě ochotně objednali hned na druhý den .Byla jsem velmi mile překvapena. Personál velmi příjemný, milý, ochotný. Pan doktor mi vytrhl zub téměř bezbolestně a ošetřil tak, že druhý den jsem nevěděla o nějaké bolesti ani zákroku. Musím vřele doporučit.