O nás

O nás

Společně s ArbesDentry+ jsme součástí skupiny Dentry.

Představení našeho centra

ArbesDentry, zubní ordinace poskytuje komfortní stomatologické ošetření v moderně vybavených zubních ordinacích všem klientům, kteří očekávají vysokou profesionalitu, špičkovou kvalitu prováděných výkonů, jejich bezbolestné a maximálně šetrné provedení a dokonalou informovanost. Součástí ArbesDentry, zubní ordinace je specializované pracoviště dentální hygieny ArbesDentry+ poskytující profesionální péči dentální hygieny.

Staráme se o Váš chrup

Rozsah poskytovaných výkonů umožňuje komplexní péči o klientův chrup, kdy je poskytováno ošetření v rámci záchovné stomatologie (výplně, léčba kořenových kanálků), protetické stomatologie (korunka, můstek, keramické fazety, protéza), stomatochirurgie (extrakce zubů, ošetření zubů moudrosti, úrazové ošetření apod.), implantologie (zubní implantáty) a dentální hygieny prostřednictvím webu ArbesDentry+.

Reference

29. 11. 2021

Jan

Perfektní přístup, příjemné prostředí, skvěle odvedená práce. Rád přijdu zase.

17. 11. 2021

Věra

Obvolala jsem asi dvacet zubních lékařů, protože jsem potřebovala akutně ošetřit .Každý mě odmítl i se slovy zavolejte na jaře. Tady mě ochotně objednali hned na druhý den .Byla jsem velmi mile překvapena. Personál velmi příjemný, milý, ochotný. Pan doktor mi vytrhl zub téměř bezbolestně a ošetřil tak, že druhý den jsem nevěděla o nějaké bolesti ani zákroku. Musím vřele doporučit.

12. 02. 2020

Jack

Skvělá zubní ordinace a dentální hygiena, mohu vřele doporučit! Nevím, které klady více zdůraznit. Zdali profesionální přístup, odbornou péči a vyšetření nebo prakticky žádné čekání. Aby toho nebylo málo - den vám zpříjemní usměvavé dentální hygienistky, lékařky a sestry :-) Nejlepší zubní ordinace na Smíchově!