Kontakty

ArbesDentry zubní ordinace

Pavla Švandy ze Semčic 13
150 00 Praha 5
gsm: +420 731 440 903
email: ordinace@arbesdent.cz
online objednávka: ZDE

Formuláře ke stažení

Vstupní dotazník pacienta – anamnéza
Vstupní dotazník je třeba vyplnit a donést k první návštěvě Arbes Dentry – zubní ordinace. Dotazník slouží k zjištění potřebných informací pro Vašeho ošetřujícího lékaře a doplnění informací o Vašem zdravotním stavu. Vyplněním dotazníku předem, si ušetříte čas v rámci vstupní prohlídky. Dotazník bude následovně vložen do Vaší zdravotní dokumentace.
datový formát souboru:

OPG RTG žádanka
žádanka na RTG vyšetření
datový formát souboru: 

Po extrakci zubu
Co očekávat a jak pečovat o rány po chirurgických výkonech v dutině ústní.
datový formát souboru:


Jak se k nám dostanete?

Velkou mapu s adresou a zakreslenou dopravou MHD naleznete na Mapy.CZ

Metro

Trasa B / stanice Anděl
vystupte na stanici Anděl, směr nákupní centrum Anděl. Po výstupu z metra jděte rovně do Štefánikovy ulice. Pokračujte stále rovně ulicí cca 400m až na Arbesovo náměstí (po pravé straně ulice). Arbesovo náměstí přejděte úhlopříčně do ulice Pavla Švandy ze Semčic. Po pravé straně ulice Pavla Švandy ze Semčic najdete vchod do naší ordinace.

Celkem: 5 minut chůze

Tramvaj

Zastávka Arbesovo náměstí (tram 15, 9, 12, 20)
směrem od Újezdu, po výstupu z tramvaje je třeba vrátit se kousek zpět na Arbesovo náměstí (cca 100m). Arbesovo náměstí přejděte úhlopříčně do ulice Pavla Švandy ze Semčic. Po pravé straně ulice Pavla Švandy ze Semčic najdete vchod do naší ordinace. V případě, že přijíždíte od nákupního centra Anděl, vystoupíte přímo na Arbesově náměstí. Arbesovo náměstí přejděte úhlopříčně do ulice Pavla Švandy ze Semčic. Po pravé straně ulice Pavla Švandy ze Semčic najdete vchod do naší ordinace.

Celkem: 2 minuty chůze

Auto

Ulice Pavla Švandy ze Semčic je jednosměrnou komunikací směrem od nábřeží. Do ulice je možný vjezd z Janáčkova nábřeží, Zborovské ulice. Zaparkovat můžete např. na Arbesově nám., nám. 14. Října, v Štefánikově ulici, nákupním centru Anděl nebo přilehlých ulicích.

Celkem: 2 – 5 minut chůze

Provozovatel: DK Dent, s.r.o.; IČO: 290 54 788; se sídlem Pavla Švandy ze Semčic 1068/13, Praha 5 – Smíchov, PSČ 150 00; zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 163277